Son Haberler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Doç. Dr. Eda Altun: Gizli tuza dikkat!

Kocaeli Şehir Hastanesi Nefroloji hekimi Doç. Dr. Eda Altun...

Sakarya’da Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri başlıyor

Her yıl 21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı...

Özgür Özel Sakarya’da.!

Kategoride Diğer

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, 26 Ekim Perşembe günü Sakarya’da düzenlenecek olan “Yüzyılın Değişimi” etkinliği hakkında açıklamalarda bulundu.

Curoğlu, CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nda genel başkanlık için aday olan Özgür Özel’in “Yüzyılın Değişimi” yolculuğu kapsamında Sakarya’da olacağını, Özgür Özel’in ziyaretinin, partinin genel başkanlık seçimleri öncesi Sakarya için önemli olduğunu söyledi.

İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, “Özgür Özel’in Sakarya ziyareti, hem kurultay öncesi hem de ülkemizin içinde bulunduğu kritik süreçte büyük bir öneme sahip. Sakarya’da, CHP’nin vizyonunu ve Sayın Özgür Özel’i Sakarya’mızda ağırlayacağı” dedi.

Etkinlik, 26 Ekim Perşembe günü saat 15.30’da Sakarya İl Başkanlığı önünde gerçekleştirilecek. Tüm Sakarya halkı bu önemli buluşmaya davet edildi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...