Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

OKM’de Eda&Metin Özülkü Rüzgârı Esti

Kategoride Diğer

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, sevilen sanatçılar Eda&Metin Özülkü, Orhangazi Kültür Merkezi’nde bir konser verdi. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği programda Başkan Işıksu, “Şarkılarıyla bizlere özel bir akşam yaşatan sanatçılarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kültür ve sanatla, nice güzel buluşmalar dileğiyle.” dedi.

Adapazarı Kültür Sanat

Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen mart ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, dopdolu içerikli programlar şehir insanı ile buluşmayı sürdürüyor. Son olarak ünlü sanatçılar Eda&Metin Özülkü, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluştu. Programa Başkan Mutlu Işıksu ve eşi Elveda Işıksu, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık ve Fatih Çelikel, meclis üyeleri Mehmet Yılmaz, Yavuz Meşe, Nilgün Akman ve Türkan Resüloğlu katılırken, katılımcılar, şarkılara eşlik etti ve sanatçılara yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Işıksu’dan Teşekkür

Programın sonunda sanatçılara teşekkür ederek hediye takdim eden Başkan Mutlu Işıksu, “Orhangazi Kültür Merkezimiz, kültürün ve sanatın merkezi olarak hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle birbirinden güzel birçok programa ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu güzelliği hep birlikte yaşıyor, yaşatıyoruz. Şarkılarıyla bizlere özel bir akşam yaşatan sanatçılarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kültür ve sanatla, nice güzel buluşmalar dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...