Son Haberler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın...

Bayramda 100 bin Sakaryalı ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde...

Tever’den 21 Haziran Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nın düşman...

OKM’de Eda&Metin Özülkü Rüzgârı Esti

Kategoride Diğer

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, sevilen sanatçılar Eda&Metin Özülkü, Orhangazi Kültür Merkezi’nde bir konser verdi. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği programda Başkan Işıksu, “Şarkılarıyla bizlere özel bir akşam yaşatan sanatçılarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kültür ve sanatla, nice güzel buluşmalar dileğiyle.” dedi.

Adapazarı Kültür Sanat

Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen mart ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, dopdolu içerikli programlar şehir insanı ile buluşmayı sürdürüyor. Son olarak ünlü sanatçılar Eda&Metin Özülkü, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluştu. Programa Başkan Mutlu Işıksu ve eşi Elveda Işıksu, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık ve Fatih Çelikel, meclis üyeleri Mehmet Yılmaz, Yavuz Meşe, Nilgün Akman ve Türkan Resüloğlu katılırken, katılımcılar, şarkılara eşlik etti ve sanatçılara yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Işıksu’dan Teşekkür

Programın sonunda sanatçılara teşekkür ederek hediye takdim eden Başkan Mutlu Işıksu, “Orhangazi Kültür Merkezimiz, kültürün ve sanatın merkezi olarak hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle birbirinden güzel birçok programa ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu güzelliği hep birlikte yaşıyor, yaşatıyoruz. Şarkılarıyla bizlere özel bir akşam yaşatan sanatçılarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kültür ve sanatla, nice güzel buluşmalar dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla,...