Son Haberler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni...

Sakarya 2023’ü harika etkinliklerle kapatacak

Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinliklerinde takvim açıklandı. Filistin’i...

Büyükşehir büyüleyici “Sakarya” karelerinden kazananları açıkladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya’yı dünyaya en etkileyici eserlerle tanıtmayı hedeflediği...

Nuri Oktay: Serdivan’ı Serdivanlılarla birlikte yönetmeye hazırım

Kategoride Diğer

Serdivan’ı daha güçlü ve kalkınmış bir ilçe yapmak için AK Parti’den Serdivan Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Avukat Nuri Oktay, partisinin temel ideallerini yerel düzeyde yaşatma taahhüdünde bulundu. Oktay, eğitim, sağlık, altyapı ve çevresel projeleri ile Serdivan’ı Serdivanlılarla birlikte yönetmeye hazır olduğunu ifade etti.

Serdivan Belediye Başkan Adayı Nuri Oktay, ilçenin kültürel ve ekonomik açıdan kapsamlı bir şekilde gelişmesi için önemli adımlar atacaklarını belirtti. Özellikle Serdivan Kültür ve Bilim Merkezi’nin oluşturulması, ilçenin dinamik yapısını daha da güçlendirecek ve kültürel etkinliklerin sürekli olarak yaşanabileceği bir merkez oluşturacaklarını vurguladı.

Oktay, bu kompleks merkezin içinde kapalı ve açık sahnelerin yanı sıra 7/24 hizmet sunan kütüphane ve teknoloji laboratuvarının da bulunacağını, böylece Serdivan halkının daha geniş bir hizmet yelpazesinden faydalanacağını belirtti. Ayrıca gençler, yaşlılar ve aileler için birlikte vakit geçirebilecekleri sosyal tesis ve mesire alanlarının oluşturulması için alternatif bölgelerde projeler geliştireceklerini söyledi.

Oktay, “Serdivan’ı daha güçlü, daha adil ve daha kalkınmış bir ilçe yapmak için buradayız. AK Parti’nin ilke ve ideallerini, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla uyumlu projelerle Serdivan’a taşıyacağımızı söylemekten gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni konuk eden Büyükşehir Hentbol sahadan sahadan 46-29’luk skorla ayrılarak 8....