Son Haberler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın...

Bayramda 100 bin Sakaryalı ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde...

Tever’den 21 Haziran Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nın düşman...

Nuri Oktay: Eğitim yatırımları ile Serdivan’da eğitim kalitesini arttıracağız

Kategoride Diğer

Serdivan Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı olan Avukat Nuri Oktay, Serdivan’ın eğitim alanında daha ileri gitmesi ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin en iyi eğitimi almasını sağlamak için önemli taahhütlerde bulundu. Oktay: ‘Eğitim, toplumun temel taşıdır ve bu önemli alanı güçlendirmek için çaba harcayacağız’ dedi.

AK Parti’den Serdivan Belediye Başkan aday adayı olan Avukat Nuri Oktay Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ve Sakarya Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Merkezinden sorumlu Sakarya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi’ye yaptığı ziyaretler sonrası eğitim alanında yapacağı çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada; ‘Belediyenin bütçesi ve mevzuatlar kapsamında okullarımızın fiziki şartlarını iyileştireceğiz. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim ortamında öğrenmelerini sağlamak için, eksikliklerin giderilmesine ve modern öğrenim alanlarının oluşturulmasına destek olacağız. Ayrıca öğrencilere eğitim materyali ve kaynakları sağlamak amacıyla dağıtım destek programları başlatacağız’ dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla,...