Son Haberler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni...

Sakarya 2023’ü harika etkinliklerle kapatacak

Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinliklerinde takvim açıklandı. Filistin’i...

Büyükşehir büyüleyici “Sakarya” karelerinden kazananları açıkladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya’yı dünyaya en etkileyici eserlerle tanıtmayı hedeflediği...

Nuri Oktay: Eğitim yatırımları ile Serdivan’da eğitim kalitesini arttıracağız

Kategoride Diğer

Serdivan Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı olan Avukat Nuri Oktay, Serdivan’ın eğitim alanında daha ileri gitmesi ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin en iyi eğitimi almasını sağlamak için önemli taahhütlerde bulundu. Oktay: ‘Eğitim, toplumun temel taşıdır ve bu önemli alanı güçlendirmek için çaba harcayacağız’ dedi.

AK Parti’den Serdivan Belediye Başkan aday adayı olan Avukat Nuri Oktay Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ve Sakarya Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Merkezinden sorumlu Sakarya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi’ye yaptığı ziyaretler sonrası eğitim alanında yapacağı çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada; ‘Belediyenin bütçesi ve mevzuatlar kapsamında okullarımızın fiziki şartlarını iyileştireceğiz. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim ortamında öğrenmelerini sağlamak için, eksikliklerin giderilmesine ve modern öğrenim alanlarının oluşturulmasına destek olacağız. Ayrıca öğrencilere eğitim materyali ve kaynakları sağlamak amacıyla dağıtım destek programları başlatacağız’ dedi.

Son Eklenenler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni konuk eden Büyükşehir Hentbol sahadan sahadan 46-29’luk skorla ayrılarak 8....