Son Haberler

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Hedefim Sensin

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın...

Milli irade iftarda buluştu

Kategoride Diğer

15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetim kurulu üyeleri ve davetliler birlikte iftar ederek oruçlarını açtılar. Yenikent Bisiklet Mola kafede verilen iftar yemeğine yakın zamanda trafik kazası geçirerek evinde tedavi gören AK Parti Sakarya Milletvekili ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği genel başkanı Ali İnci’ de katılım sağladı.

İftarda genel başkan Ali İnci’ nin yanı sıra genel başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve davetliler yer aldı.

KUR’AN VE EZAN OKUNDU

Kur’anı Kerim okunmasının ardından, Türkiye güzel Kur’an okuma birincisi Muhammed Raşit Çetin’in okuduğu ezan ile hep birlikte oruçlar açıldı. Yemek duasını ise din görevlisi Furkan Esad Çalışkan yaptı.

PLAKET VERİLDİ

Genel Başkan Ali İnci selamlama konuşmasının ardından İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Yakup Kalaycı, Adapazarı İmam Hatip Proje okulunun müdürü Mustafa Bulut, Muhammed Raşit Çetin ve Furkan Esat Çalışkan’a  15 Temmuz Derneği plaketlerini takdim etti.

TABLO VE SEMBOL HEDİYE EDİLDİ

Programın sonunda genel başkan Ali İnciye Halk Eğitim öğrencileri tarafından yapılmış 15 Temmuz tablosu ile 100 yıl sembolü armağan edildi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla artan peyzaj düzenlemelerinde suyun akılcı kullanımına özen gösterilmesi gerektiğini belirterek,...