Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

Metin Demirkol; ‘Gelecek Arifiye’nin’

Kategoride Diğer

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Başkanı Metin Demirkol ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. İl Başkan yardımcısı Erol Kara’nın katılımıyla Arifiye ilçesinin farklı mahallelerinde ziyaretler gerçekleştiren Metin Demirkol ” Gelecek Partisi temsilcisi olarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Halkla iç içe olmak en büyük zenginliğimiz. Yolumuz nereden geçerse geçsin, tüm hemşehrilerimize sevgiyle dokunmak için yürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Başkanı Metin Demirkol ” Bir taraftan ziyaretlerimizde Gelecek Partisi projelerimizi ve Güçlendirilmiş parlamenter sistemi anlatırken, diğer taraftan Arifiye ilçemiz için gelecek projelerimiz konusunda vatandaşlarımızın görüşlerine başvuruyoruz. Her birinin görüşü bizim için çok değerli. Çünkü biz çok büyük bir aileyiz. Gücümüzü de halkımızdan alıyoruz. Halkın içindeyiz, dertleşiyoruz, istişare ediyoruz. Arifiye için ortak bir noktada buluşacağız. Ayrıştırıcı siyaset yerine birleştiriciyiz. BirIik oImazsa, fikirdeki birIik faydasızdır. İşte bu yüzden gönül bağımızın olduğu tüm hemşerilerimiz ile biriz, beraberiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. İnşallah Türkiye’de Gelecek var, Gelecek Arifiye’nin” dedi.

Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...