Son Haberler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında...

Gündoğdu: Esnaf ve Sanatkarlarımızla İşbirliğine Devam Edeceğiz

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli...

Burhan Namlı: Cumhur İttifakı Etle Tırnak Gibidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı,...

Koop Bakkal Sayısı 55 oldu

Kategoride Diğer

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Tarım Kredi Kooperatifi bayisi olan bakkalların sayısının 55’e ulaştığını açıkladı.

Geçen yıl uygulamaya alınan projenin başarıyla yürütüldüğünü vurgulayan Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Bilindiği gibi geçen yıl odamızın önerisiyle uygulamaya alınan ve ilimizde kriterlere uyarak satışlara başlayan Koop Bakkal sayımız 55’e ulaşmıştır. Türkiye’ye örnek olan uygulama, ilimizde başarı ve takdir toplamaya devam etmektedir. Kriterleri sağlayan bakkallarımız da Tarım Kredi Marketlerinin ürünlerini vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz ve ulaştırmaya devam edeceğiz. Yeni koop bakkalların sayısının çoğalması için çalışmalarımızı ayrıca yoğunlaştırdık. Her mahallede ve sokağımızda Koop Bakkallar olacak.” Dedi.

Tarım Kredi Marketleri ürün çeşitliliğinin Koop Bakkallarda artırılmasına yönelik çalışmaların da olduğunu belirten Başkan Akdardağan, “Bir taraftan koop bakkal sayısı, diğer taraftan ürün çeşitliliğinin artırılması ve devamı yönünde çalışmalar yürütüyoruz. Önümüzdeki süreçte bu yöndeki taleplerimize olumlu yanıt almayı umuyoruz. Şehir esnafları olarak fiyat artışlarını dengelenmesi ve enflasyonun düşmesine için elimizden geleni yapmaya ve katkı sunmaya devam edeceğiz.” Dedi. 

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında 200 bin çağrı ile 41 bin online başvuruya cevap verip...