Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Kızılay İhtiyaç Sahipleri için Sahaya İndi

Kategoride Diğer

Adapazarı Kızılay Şubesi öncülüğünde SATSO 7. Meslek Komitesi (Isıtma-Soğutma ve Mekanik Tesisat Sektörü) ve Sakarya Genç MÜSİAD işbirliğiyle ihtiyaç sahiplerine yönelik ziyaret ve yardım organizasyonu gerçekleştirildi.

Adapazarı’nın birçok mahallesindeki yardım dağıtımına AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek te katıldı.

Ramazan Ayının manevi ikliminde toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın güzel bir örneğinin sergilendiği ziyaretlere katılan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Kızılay Şubesi Başkanı Nur Gülşan, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Çatalbaş, SATSO 7.Meslek Komitesi Başkanı Hayrettin Uçkaç, Genç MÜSİAD Başkanı Enes Boz ve yönetim kurulu üyeleri ile Kızılay Gönüllüleri bağışçılarla ihtiyaç sahipleri arasındaki köprü görevini yerine getirerek vatandaşlarımızın yüzünü güldürdüler.

Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan, paylaşma duygusunun en yoğun yaşandığı Mübarek Ramazan Ayı’nda destekçilerle birlikte anlamlı bir organizasyonu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Kızılay Adapazarı Şubemizin öncülüğünde sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde Ramazan faaliyetleri çerçevesinde SATSO 7. Meslek Komitesi ve Genç MÜSİAD’la birlikte düzenlediğimiz yardım organizasyonu çok verimli geçti. Yardımlaşma kampanyamıza katılarak bizlere destek olan Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek hanımefendiye ve tüm gönüllülerimize gösterdikleri ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...