Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

Karasu Belediye’nin Kadın Çalışanları 8 Mart Kahvaltısında Buluştu

Kategoride Diğer

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde belediyenin farklı birimlerinde çalışan kadın personeli sabah kahvaltısında ağırladı.

Karasu Belediyesi’nde görev yapan kadın çalışanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı İshak Sarı ve Başkan İshak Sarı’nın eşi Gülten Sarı’nın da katılımıyla Karasu Sahil Parkta organize edilen sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Belediye personeli nezdinde tüm kadınların gününü kutlayan ve güzel temennilerde bulunan Başkan İshak Sarı; “Ailenin ve toplumun temel taşı olan, hayatın her anını varlıklarıyla onurlandıran, desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren sizler, sadece bir gün değil her gün başımızın tacısınız. Bizim kültürümüzde ve toplumuzda bir gün değil her gün kadının değeri vardır.  Ben bir kez daha çalışan çalışmayan tüm kadınların, şehit anneleri, şehit eşleri ve hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı İshak Sarı, günün anısına tüm kadınlara Karasu Belediyesi adına hediye paketi ve çiçek hediye etti.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...