Son Haberler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında...

Gündoğdu: Esnaf ve Sanatkarlarımızla İşbirliğine Devam Edeceğiz

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli...

Burhan Namlı: Cumhur İttifakı Etle Tırnak Gibidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı,...

Kamil Özen Karasu için hizmet sözü verdi

Kategoride Diğer

AK Parti’den Karasu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kamil Özen Ankara’daki temaslarına devam ediyor.

AK Parti’den Karasu Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Kamil Özen Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, Sakarya Milletvekilleri; Çiğdem Erdoğan Atabek, Lütfi Bayraktar ve Murat Kaya, İzmir Milletvekili, TBMM Dijital Mecralar Komisyon Üyesi ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Üyesi Şebnem Bursalı, Osmaniye Milletvekili TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Derya Yanık, ve Kocaeli Milletvekili Veysal Tipioğlu ile görüştü.

Kamil Özen; ‘AK Parti olarak belediyecilik, bizim nazarımızda millete hizmetin ilk kapısıdır. Birçok şehrimizde 20 yıla ulaşan belediyecilik tecrübemiz, arkasında sayısız eser bıraktık. 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Karasu Belediye Başkanlığı için AK Parti’den Aday Adayı oldum. AK Parti’nin ve AK Partili belediyelerin bugüne kadar Karasu’ya yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerin daha da artması için Karasu’ya hizmet sözü veriyorum’ dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

ALO153 Sakaryalıların dert ortağı oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çözüm Masası, 2023 yılında 200 bin çağrı ile 41 bin online başvuruya cevap verip...