Son Haberler

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

Yüce: 10 ton kuru meyve ve sebzeyi vatandaşlarımızla buluşturduk

Büyükşehir Belediyesi yerel üreticiler için alternatif gelir kaynakları oluşturmaya...

Gazeteci Zafer Şahin ‘Yerel Yönetimler ve Medya’ konferansı için geliyor

Büyükşehir Belediyesi Kasım kültür sanat etkinlikleri ‘Yerel Yönetimler ve...

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün görevinden istifa etti

Kategoride Diğer

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün açıklamasında: “Genel Başkanım Sn. Meral Akşener ile birlikte çıktığımız bu yolda bugüne kadar İYİ Parti ve teşkilatlarının bana verdiği her görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım.

2017 yılında Ferizli Kurucu İlçe Başkanı olarak çıktığım bu yolda, 4 yıl Sakarya İl Teşkilat Başkanlığı ve 8 Ocak tarihi itibari ile İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı görevlerini bugüne kadar yerine getirdim.

Bu 7 sene içerisinde yoğun bir çalışma yürüterek şahsıma düşen görevleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyorum. Ancak yurtdışında yeni bir iş kurmam ve zamanımın büyük çoğunluğunu yurt dışında geçirecek olmam nedeni ile aynı özveri ve vakti bu kıymetli makama ayıramayacağım bir durum hasıl olmuştur. Bu durum üzerine görevde kalmamın makamı işgalden öteye gitmeyeceğini gördüğüm için üzülerek görevimden istifa ediyorum.

Sakarya’da İYİ Parti’nin bayrağını özveri ile çalışıp bir adım daha ileri taşıyacağına inandığım yeni seçilecek olan İl Başkanıma şimdiden başarılar diliyorum.

7 yıllık süreç içerisinde Genel Başkanım Sn. Meral Akşener başta olmak üzere değerli Vekilim Sn. Ümit Dikbayır’a, İl Yöneticilerimize, İlçe Başkanlarımıza, İlçe Yöneticilerimize, Belediye Meclis üyelerimize, partimizin kıymetli üyelerine ve Sakaryalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

İl Başkanlığı görevimden istifa etmem ülkem, milletim ve partim için mücadeleyi bıraktığım anlamına gelmez. Bu memleket için vakfettiğim yıllar benim hep övünç kaynağım olacak ve yeni seçilecek olan İl Başkanımla birlikte memleket mücadelemiz her zaman devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

Son Eklenenler

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya Çocuk Hakları Günü’ gerçekleştirilen etkinliklerle kutlandı. Öğrenciler, okudukları bildiriyle savaş...