Son Haberler

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

Yüce: 10 ton kuru meyve ve sebzeyi vatandaşlarımızla buluşturduk

Büyükşehir Belediyesi yerel üreticiler için alternatif gelir kaynakları oluşturmaya...

Gazeteci Zafer Şahin ‘Yerel Yönetimler ve Medya’ konferansı için geliyor

Büyükşehir Belediyesi Kasım kültür sanat etkinlikleri ‘Yerel Yönetimler ve...

Işıksu: Teşkilatımızdan Güç Alıyoruz

Kategoride Diğer

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen yönetim kurulu toplantısına konuk oldu; gerçekleşen ve devam eden projelerini anlattı. Toplantıda konuşan Işıksu, “Yaptığımız her çalışmada İl Başkanımızın ve teşkilatımızın sonsuz desteğini daima yanımızda hissediyoruz. Birlikte çok güçlüyüz ve biz büyük bir aileyiz.” dedi. 

İstişare Kültürüne Önem Veriyoruz

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in başkanlığında toplanan yönetim kurulu toplantısına konuk olan Başkan Işıksu, gerçekleştirmiş oldukları ve devam eden projelere değinerek, “Adapazarı’mız için seçim zamanında söz verdiğimiz tüm projeleri hayata geçirmek için gayret ediyoruz. Ekibimizle özveri içerisinde hazırladığımız nice projeyi 2022 yılıyla birlikte vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Daha önce vurguladığımız gibi 2022 inşaallah açılış yılı olacak.” şeklinde konuştu.

Adapazarı’nda Hayat Var

Adapazarı’nın kalbinde gerçekleştirilecek ve henüz detayları kamuoyu ile paylaşılmayan projeye ilişkin konuşan Başkan Işıksu, “Adapazarı’nda Hayat Var diyerek yola çıktığımız ve şehrimize büyük bir değer katacağına inandığımız projemiz için geri sayım başladı diyebiliriz. Bu süreçte şehrimizin birçok dinamiğiyle, sivil toplum kuruluşlarıyla ve ilgili meslek dallarından temsilcilerle buluştuk ve istişareler gerçekleştirdik. Hamdolsun, projemizle ilgili oluşan olumlu kanaatler bizleri çok mutlu etti. İnanıyorum ki bu projeyi kamuoyu ile paylaştığımızda her bir hemşehrimiz de memnuniyet duyacaktır.” ifadelerine yer verdi.

Teşkilatımızın Desteği Hep Bizimle

Adapazarı için yapmış oldukları her çalışmada AK Parti İl Teşkilatı’ndan büyük destek gördüklerini belirten Işıksu, “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve İl Başkanımız Yunus Tever başta olmak üzere, yönetim kurulumuz, gençlik kollarımız ve kadın kollarımız yaptığımız her çalışmada sağ olsunlar her zaman yanımızdalar. Bizler Adapazarı’mız için hizmet üretirken, yaptığımız bu hizmetleri hemşehrilerimize en güzel şekilde anlatmak için gecelerini gündüzlerine katan bir teşkilatımız var hamdolsun. Yaptığımız her çalışmada teşkilatımızın sonsuz desteğini daima yanımızda hissediyoruz. Birlikte çok güçlüyüz ve biz büyük bir aileyiz. Bu birlikteliğin verdiği güçle bizler de yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. 2023 ve 2024 yılında da bu güzel aile tablosunun çok önemli başarılara imza atacağına can-ı gönülden inanıyoruz.” diye konuştu.

Milletin Partisi Millete Hizmete Devam Ediyor

AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısında konuşan İl Başkanı Yunus Tever, “Bu akşam Mutlu Başkanımızdan yapmış ve yapmakta olduğu birbirinden değerli projeleri dinledik. Yakın zamanda hayata geçireceklerini ifade ettikleri mega projenin de Adapazarı’mız için büyük önem taşıdığını düşünüyorum. Bizler teşkilatlarımızla belediye başkanlarımızın yaptıkları her projenin arkasındayız. Birlikte nice güzel ve büyük projelere imza atacağımıza inanıyorum. Tüm projelerin öncelikle Adapazarlı hemşehrilerimize ve tüm şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Son Eklenenler

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya Çocuk Hakları Günü’ gerçekleştirilen etkinliklerle kutlandı. Öğrenciler, okudukları bildiriyle savaş...