Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

Işıksu; ‘İstişare ve Dayanışma ile Güzel Yarınlar’

Kategoride Diğer

İstişareyi tüm çalışmaların merkezine koyduklarını belirten Başkan Işıksu, “İnşaat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, AK Parti İl Kadın Kolları, Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencileri ile Üretim ve Ticaret Kurulu’na misafir olduk. Hep birlikte Adapazarı’mız için katma değer üretmeye; istişare ve dayanışmayla güzel yarınlar inşa etmeye devam ediyoruz.” dedi.

Bir Günde 5 Buluşma

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, şehrin tüm dinamikleri ile istişare ve paylaşım toplantıları yapmayı sürdürüyor. Başkan Işıksu aynı günde, Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Semih Uçar, Sakarya Mimarlar Odası Başkanı Bora Altınışık, Üretim ve Ticaret Kurulu Başkanı Özkan Pınar, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve yönetimlerine misafir oldu; Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencilerinin “Kentsel Sorunların Yönetimi” dersine girerek öğrencilerle bir araya geldi, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çalışır ve Prof. Dr. Ferruh Tuzcuoğlu’nu ziyaret etti.

İstişare ve Dayanışma ile Güzel Yarınlar

Buluşmaları değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Her günümüzü bereketli geçirmek için yoğun gayret gösteriyoruz. Adapazarı’mızın yönetimini bizlere emanet eden hemşehrilerimizin teveccühlerine layık olacak hizmetleri hayata geçiriyoruz. Bu çalışma sürecimizin temeli istişareden geçiyor. Bizleri misafir eden, nezaket gösteren, kıymetli fikirlerini ve desteklerini paylaşan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Hep birlikte Adapazarı’mız için katma değer üretmeye; istişare ve dayanışmayla güzel yarınlar inşa etmeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...