Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

Işıksu ile Mahalle Mahalle Adapazarı

Kategoride Diğer

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Salmanlı ve Örentepe mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Ziyaretlere, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, meclis üyeleri, muhtarlar, mahalle temsilcileri ve teşkilat mensupları da katıldı.

Salmanlı ve Örentepe

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Salmanlı ve Örentepe’de hemşerilerimizle buluştuk. Adapazarı’mızın 84 mahallesinde millet evleri, sosyal tesisler, cemiyet alanları, mahalle konakları, parklar ve sahalar, yollar, tarla yolları, kapalı pazar yerleri, çocuk hakları projeleri ve muhtarlık binaları gibi birçok hizmeti tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu akşam da Salmanlı ve Örentepe mahallelerimizdeki çalışmalarımızı detaylıca ele aldık, hemşerilerimizle istişarelerde bulunduk. Adapazarı’mızı daha güzel yarınlara hazırlamak için hep sahadaydık ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Bizlere teveccüh gösteren, samimiyeti ve muhabbeti paylaşan tüm hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Daha Güzel Bir Adapazarı İçin

Ziyaretler ile ilgili düşüncesini paylaşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise, “Adapazarı’mızın her mahallesine ulaşmak ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Son olarak Salmanlı ve Örentepe mahallelerimizdeki kıymetli hemşehrilerimizle bir araya gelerek taleplerini dinledik, çözüm önerilerimizi paylaştık. Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ile birlikte çalışarak, Adapazarı’nı daha yaşanabilir ve modern bir şehir haline getirmek için projelerimize devam edeceğiz.” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...