Son Haberler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental...

Tarih söyleşilerinin adresi Geyve Elvanbey Zaviyesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, Yerinde Sakarya...

Büyükşehir’de yılın son meclisi toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Meclisi 11 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. 62...

İlhan Yılmaz: Serdivan’ın adına yakışır bir gelecek hayal ediyoruz

Kategoride Diğer

31 Mart seçimlerinde AK Parti’den Serdivan Belediye Başkanı Adayı Adayı olması beklenen İlhan Yılmaz, ilçedeki ziyaretlerime hız kesmeden devam ediyor.

İSTİŞARELERE DEVAM EDİYOR

Serdivan Belediye Başkanlığına AK Parti’den aday adayı olması beklenen İlhan Yılmaz, ilçede her kesimden vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde Serdivan ile ilgili fikir alışverişinde bulunan Yılmaz, ayrıca çalışmalarından bahsederek AK Parti Belediyeciliği hakkında bilgiler veriyor.

ESER VE HİZMET SİYASETİ

Serdivan’ın sosyal alanları, kültürel zenginliği, ticari faaliyetleri ve eğitimdeki iddiasıyla her zaman öncü pozisyonunu koruyacağını ifade eden Yılmaz, “İlçemizin tüm bileşenleriyle istişarelerimizi sürdürerek Serdivan’ın adına yakışır bir gelecek tasavvur etmeliyiz. AK Parti’mizin 22 yıllık tecrübesinin temel taşı eser siyaseti ve millete hizmet aşkıdır. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu anlayışla her kalbe dokunmaya, Serdivanlılarla buluşmaya devam edeceğiz inşallah. ” dedi.

Son Eklenenler

Motosiklet tutkunları vadide buluştu

Avrupa Spor Şehri ünvanlı Sakarya heyecan dolu "Sakarya Continental Süper Enduro" dağ motosikleti yarışlarına ev sahipliği yaptı. Ayçiçeği Bisiklet...