Son Haberler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve...

Okullarda miniklere tebessüm olan sahne: Karagöz Göklerde

Çocukları eğlendirirken bilgilendiren, geleneklerin aynası olan “Karagöz Göklerde” her...

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde (SGM) 20 Kasım ‘Dünya...

İlhan Yılmaz Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Kategoride Diğer

İlhan Yılmaz, Serdivan’da yer alan Kalyan Cafe’de öğrencilerle buluştu. Gençler Kentten Ne Bekler? başlığı etrafında gerçekleşen buluşmada öğrenciler İlhan Yılmaz’a çeşitli sorular yönelttiler.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Serdivan Belediye Başkanlığı için aday adayı olmayı planlayan İlhan Yılmaz, ilçedeki ziyaretlerini ve çalışmalarını sürdürüyor. Yılmaz, son olarak sayıları 100’ü geçen öğrenci grubuyla Serdivan’da bir araya geldi. Gençler Yılmaz’a hayal ettikleri kenti anlattı ve bu çerçevede sorular yönelttiler.

Gençlerin sorularını cevaplayan Yılmaz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Bu akşam Serdivan’ımızda bulunan Kalyan Cafe’de genç kardeşlerimizle buluştum. “Gençler Kentten Ne Bekler?” başlığı etrafında çok değerli bir sohbet gerçekleştirdik. Genç kardeşlerimiz hayallerindeki kente dair düşüncelerini paylaştılar; sorular sordular, ben de not alıp sorularını cevaplamaya çalıştım. Siyasete genç yaşında girmiş, bürokrasinin çeşitli alanlarında görev almış bir abileri olarak onlarla fikir teatisinde bulunmaktan mutluluk duydum. Hepsine değerli düşünceleri ve katkıları için çok teşekkür ederim. Her an Serdivan diyerek birlikte hayal etmeye ve hayallerimize doğru yol almaya çalışacağız. Yolunuz, yolumuz aydınlık olsun. Var olun” ifadelerine yer verdi.

Son Eklenenler

Yüce 4 buçuk yıllık bilançoyu açıkladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım ve asfalt çalışmalarını incelemek için ekiplerle bir araya geldiği ziyarette 4...