Son Haberler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın...

Bayramda 100 bin Sakaryalı ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde...

Tever’den 21 Haziran Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nın düşman...

İlhan Yılmaz Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Kategoride Diğer

İlhan Yılmaz, Serdivan’da yer alan Kalyan Cafe’de öğrencilerle buluştu. Gençler Kentten Ne Bekler? başlığı etrafında gerçekleşen buluşmada öğrenciler İlhan Yılmaz’a çeşitli sorular yönelttiler.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Serdivan Belediye Başkanlığı için aday adayı olmayı planlayan İlhan Yılmaz, ilçedeki ziyaretlerini ve çalışmalarını sürdürüyor. Yılmaz, son olarak sayıları 100’ü geçen öğrenci grubuyla Serdivan’da bir araya geldi. Gençler Yılmaz’a hayal ettikleri kenti anlattı ve bu çerçevede sorular yönelttiler.

Gençlerin sorularını cevaplayan Yılmaz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Bu akşam Serdivan’ımızda bulunan Kalyan Cafe’de genç kardeşlerimizle buluştum. “Gençler Kentten Ne Bekler?” başlığı etrafında çok değerli bir sohbet gerçekleştirdik. Genç kardeşlerimiz hayallerindeki kente dair düşüncelerini paylaştılar; sorular sordular, ben de not alıp sorularını cevaplamaya çalıştım. Siyasete genç yaşında girmiş, bürokrasinin çeşitli alanlarında görev almış bir abileri olarak onlarla fikir teatisinde bulunmaktan mutluluk duydum. Hepsine değerli düşünceleri ve katkıları için çok teşekkür ederim. Her an Serdivan diyerek birlikte hayal etmeye ve hayallerimize doğru yol almaya çalışacağız. Yolunuz, yolumuz aydınlık olsun. Var olun” ifadelerine yer verdi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla,...