Son Haberler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın...

Bayramda 100 bin Sakaryalı ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde...

Tever’den 21 Haziran Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı’nın düşman...

İlhan Yılmaz: Her An Serdivan İçin Hazırız

Kategoride Diğer

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İlhan Yılmaz, ilçede çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Son olarak 24 mahalleyi tek tek ziyaret eden Yılmaz, “yürüdüğümüz yolu her bir Serdivanlıyla yürüyecek ve bu yolu birlikte güzelleştireceğiz. Her An Serdivan için biz hazırız” dedi.

MAHALLE ZİYARETLERİ

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İlhan Yılmaz çalışmaları kapsamında ilçede bulunan 24 mahallede muhtarlr ve vatandaşlarlla buluştu. Gittiği yerlerde yoğun ilgi gören Yılmaz, “Muhtarlarımız başta olmak üzere, 24 mahallemizin de kıymetli sakinleriyle bir araya araya gelip her biriyle mahallelerimiz adına çok güzel görüşmeler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Birbirimizle fikirlerimizi paylaşıp, istişarelerimizin somut çıktıları için neler yapabiliriz sorusu üzerine yoğunlaştık” dedi.

HER AN SERDİVAN

Yılmaz son olarak ise şunları kaydetti: “Önümüzdeki süreçte, Serdivan’ımızın daima pozitif gelişimini önceleyen adımlar atmakta kararlıyız. Şehircilik, nitelikli hizmetin sürdürülebilirliği esasına dayanıyor. Biz, yola çıkarken “Her An Serdivan” diyerek niyetimizi ve hedefimizi ortaya koyduk. Yolda olmanın gerekliliği o yolu güzelleştirmek ve hakkıyla yürümektir. Buna inanarak yürüdüğümüz yolu her bir Serdivanlıyla yürüyecek ve bu yolu birlikte güzelleştireceğiz. #HerAnSerdivan için biz hazırız.”

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: 21 Haziran bize birlik ve beraberliği hatırlatan gündür

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla,...