Son Haberler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Doç. Dr. Eda Altun: Gizli tuza dikkat!

Kocaeli Şehir Hastanesi Nefroloji hekimi Doç. Dr. Eda Altun...

Sakarya’da Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri başlıyor

Her yıl 21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı...

Ferizli’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı

Kategoride Diğer

Ferizli’de Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazi’ unvanının verilmesinin yıldönümü olan 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Ferizli Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, Ferizli Belediye Başkan Vekili Kemal Şahintürk, Ferizli İlçe Jandarma Komutanı Serdar Koç’un yanı sıra daire amirleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, STK temsilcileri, askeri erkan, gaziler ve vatandaşlar katılım gösterdi.

Tören, Atatürk Anıtı’na sunulan kaymakamlık ve belediye çelengin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.

Cezaevi Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Tolga Küçük Topçu, günün anlam ve önemine dair bir konuşma yaptı. Topçu konuşmasında; “Dün olduğu gibi bugünde aynı inançla, aziz vatanımızın birliği ve bölünmezliğine karşı her zaman kanımızı akıtmaya, canımızı feda etme hazırız,” dedi.

Tören sırasında Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı ve Belediye Başkan Vekili Kemal Şahintürk, gazilerle yakından ilgilenerek günlerini kutladılar.

Etkinlik, Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gaziler onuruna düzenlenen yemek ve ardından gerçekleştirilen dua ile sona erdi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...