Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

Ferizli Spor Kompleksi tenis kortu hizmete açıldı

Kategoride Diğer

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Ferizli Spor Kompleksi bahçesine yapımı tamamlanan tenis kortu hizmete açıldı.

36×18 standartlarında Tenis kortu uzman antrenörler eşlinde Pazartesi ve Cuma Günleri 16.30-18.30 arası kurslarına başladı.

2022 yılında Adalet Bakanlığından geri alınan 500 kişilik Spor Salonu, İlçe Spor Müdürlüğüne verilmesi sonrasında ‘‘ Ferizli Spor Kompleksi ’’ adını alarak aktif olarak tekrar sporcuların hizmetine açıldı.

Ferizli Spor Kompleksi’nde, hayata geçirilen spor branşlarında; Futbol, Badminton, Basketbol, Voleybol, Karate, Taekwondo,  Kick Boks, Güreş, Pilates, Yüzme branşları ile 500 üzerinde  sporcu bulunan spor kompleksi bünyesinde, 9 uzman antrenör ve beden eğitimi öğretmenleri görev yapmaktadır. Futsal ve Jimnastik kurslarının da açılması planlanan İlçe Müdürlüğünde ,yakın zamanda kurulumu yapılan portatif havuzlar da yüzme branşında faaliyet vermeye devam ediyor.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...