Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Erdoğan; ‘Kendi logomuzla seçimlere gireceğiz’

Kategoride Diğer
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşmaya katılım yüksek oldu.
 
DEVA Partisi Sakarya İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma merasimini bayramın birinci gününde parti binasında gerçekleştirdi. İl Başkanı Mehmet Erdoğan’ın ev sahipliği yaptığı bayramlaşmaya Parti İl teşkilat yöneticileri, İlçe Başkanları, mahalle temsilcileri, parti gönüllüleri, STK temsilcileri ve misafirlerle çok sayıda teşkilat üyesi katıldı. Bayramlaşmada seçim sathına girildiği belirtilerek bu kapsamda mesajlar verildi.
 
BAŞKAN’DAN İKRAM – Misafirleri kapıda karşılayan Başkan Erdoğan,  kolonya, çikolata, börek ve baklava ikramında bulundu. Başkan Erdoğan, bayramlarda birlik ve beraberliğin önemine değindi. DEVA Partisi, İl teşkilatı ve İlçe teşkilatı yönetimlerine İlçe Başkanlarına  parti üyeleri ve gönüllülerine  gayretleri ve çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirtti. Konuşmasında; “Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutladığımız Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine, İlimize ve ailemize, tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Ülkemizde seçim sathına girilmiştir. DEVA Partisi olarak, kendi adımızla, şanımızla,  namımızla, oy pusulasında kendi logomuzla seçimlere gireceğiz. Partimiz seçim pusulasında damla logosu ile yer alacak. DEVA Partisi kadrolarının başka siyasi partilerin amblemi ile seçime girmesi söz konusu değildir. DEVA Partisi kendi adıyla seçime girecektir. Bunun ülkemiz için, demokrasimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Seçimlerde boyumuz nedir, kilomuz nedir görmek istiyoruz. Bunu görebilmenin yöntemi de kendi ismimizle seçime girmektir. Partimiz Genel Merkezince de DEVA Partisi olarak, bizim altılı masanın ruhuna sonuna kadar sadık olduğumuz ve orada alınmış tüm kararların arkasında olduğumuz, burada belirlenecek olan ortak cumhurbaşkanı adayını destekleyeceğimiz ifade edilerek kamuoyu ile paylaşılmıştır. Biz, altılı masada demokrasimizi kurtarmak için el ele verdik. Sokakta partimize karşı her gün artan teveccühü daha çok görüyoruz. Halk sandık gününü iple çekiyor. Bu güveni boşa çıkarmamak için canla başla çalışmak zorundayız. Partimiz kendine duyduğu özgüven ile Damla logosu ile seçim pusulasında yerini alacaktır. Her gün güçlenen DEVA Partimiz ile artık halkımız sahipsiz değil, alternatifsiz değil, çaresiz değil. Kısır politikaları, eskimiş söylemleri geride bırakıp, özgürlük ve ülkemizin zenginliği için mücadele edecek, ülkemize hep beraber sahip çıkacak, demokrasiyi ve adaleti güçlendirecek, ekonomiyi yoluna koyacak, eylem planları hazır olan liyakatli bir kadro var artık. DEVA olarak teşkilatlarımızla seçime hazırız. Genel Başkanımız Ali Babacan’ın davetini tekrarlamak istiyorum; ‘Bu ülkenin tüm sosyal demokratlarına, milliyetçi demokratlarına, muhafazakâr demokratlarına, sesleniyoruz. Gelin, DEVA Partisi’nde birleşelim. Gelin, tam demokrasinin bayrağını hep beraber göndere çekelim. Gelin, hep beraber kazanalım. Türkiye olarak kazanalım.  Bütün demokratlar olarak birleşeceğiz. Ardından bu karanlık tünelden hep beraber çıkacağız. Bayramlaşma davetimize icabet eden tüm parti mensuplarımıza, yöneticilerimiz ve başkanlarımız ile misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Ramazan Bayramının hayırlara vesile olması dileğiyle, Sakaryalı hemşehrilerimizin Bayramlarını kutluyorum.”
- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...