Son Haberler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Doç. Dr. Eda Altun: Gizli tuza dikkat!

Kocaeli Şehir Hastanesi Nefroloji hekimi Doç. Dr. Eda Altun...

Sakarya’da Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri başlıyor

Her yıl 21-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Türk Mutfağı...

CHP’li Taşkent’ten 10 Kasım Mesajı

Kategoride Diğer

CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 85’inci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Mustafa Kemal Atatürk’e duyulan minnet ve özlemin her gün daha da büyüdüğünü vurgulayan CHP’li Taşkent:

“Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük mirası, büyük mücadeleler ve büyük zaferler ile kurduğu özgür ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’dir. Büyük devrimci Atatürk’ün fikirlerinin ışığı her zaman yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor.

Atatürk’ün devrimci fikirlerinin ışığında yürüyen bizler, O’nun kurduğu Cumhuriyet için, hukuk ve adalet için mücadele etmeye devam ediyoruz. Bu mücadelede en büyük desteğimiz ise Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri ve önderliği olmaya devam ediyor.

Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 85. yılında Cumhuriyetimizin ve bağımsızlığımızın mimarı, Kurtuluş Savaşımızın önderi, ilk ve ebedi Genel Başkanımız Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, minnet ve özlemle anıyorum” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...