Son Haberler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni...

Sakarya 2023’ü harika etkinliklerle kapatacak

Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinliklerinde takvim açıklandı. Filistin’i...

Büyükşehir büyüleyici “Sakarya” karelerinden kazananları açıkladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya’yı dünyaya en etkileyici eserlerle tanıtmayı hedeflediği...

‘Bulunduğumuz makamlar Sakaryalılar içindir’

Kategoride Diğer

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz “İş İnsanlarımız Sakarya için her zaman elini taşın altına koymuştur.” ifadesini kullandı.

Bazı temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve beraberindeki heyet AK Parti Genel Merkezi’ne misafir oldu. Ziyaret AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ile Çiğdem Erdoğan Atabek ev sahipliğinde gerçekleşti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz “Ülkemizin en önemli ticaret ve sanayi odalarından olan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, şehrimize ekonomik ve sosyal anlamda büyük katkılar sağlamıştır. Önce kendi şehrimize sonra da ülkemize hizmet etmek her birimizin temel hedefidir. ” diye konuştu.

BULUNDUĞUMUZ MAKAMLAR SAKARYALILAR İÇİNDİR

Sakarya’nın cazibe merkezi olması için SATSO ile aynı vizyonu paylaştıklarını kaydeden Yavuz “Sakarya için mesai harcamak, katkı vermek isteyen herkese kapımız ardına kadar açıktır. Çünkü daima vurguladığımız gibi bulunduğumuz makamlar Sakaryalılar içindir. Sayın Akgün Başkanımız ve beraberindeki heyetle uzun uzun Sakarya üzerine istişarelerde bulunmak bizi fazlasıyla mutlu etmiştir. Bu verimli görüşme için SATSO Başkanı Sayın Akgün Bey’e ile Meclis Başkanı Talip Kuriş’e ve tüm konuklarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

SATSO Başkanı Akgün Altuğ’a ziyarette eşlik edenler ise şöyle; SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, SATSO Meclis Üyesi Behlül Bayrak, Sakarya MÜSİAD Şube Başkanı İsmail Flizfidanoğlu, Sakarya Ekonomi Ticaret Derneği Başkanı Şamil Dedeoğlu, Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği Başkanı Zafer Pekdemir, Sakarya Makina İmalatçıları Derneği Başkanı Turgay Çelik, Sakarya Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ümit Karakaya, Sakarya Müteahhitler Derneği Başkanı Murat Bayrak, Sakarya Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı Engin Tumbaz ve SATSO OSB Danışmanı Hüseyin Aliosmanoğlu.

Son Eklenenler

Sakarya Büyükşehir Evinde Rüzgâr Gibi Esti

Erkekler Hentbol Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmasında Bahçelievler Belediyesi’ni konuk eden Büyükşehir Hentbol sahadan sahadan 46-29’luk skorla ayrılarak 8....