Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

Başkan Keleş’ten Öğretmenler Günü Mesajı

Kategoride Diğer
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımlayarak öğretmenlerin gününü kutladı.
 
Başkan Keleş mesajında, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, çağımızın gerek ve ihtiyaçlarına göre milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş bir şekilde sevgi ve sabırla yetiştiren, hiç bir zorluktan kaçınmayarak her şartta büyük bir özveriyle görev yapan, kattıkları değerle toplumun sadece bugününe değil yarınlarına da şekil veren öğretmenlerimiz; değerli ve saygın bir vazifeyi ifa etmektedirler. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Öğretmenler, Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır’ sözü, öğretmenlerimizin değerini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Ekonomik ve sosyo-kültürel kalkınmanın sağlanması, dünyadaki teknolojik dönüşüme ayak uydurarak bilginin üretilmesi ve işletilerek geleceğe aktarılması saygıdeğer öğretmenlerimizin gayretli çalışmalarıyla gerçekleşecektir. Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında olan öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen değerli, saygın bir meslektir. Öğretmenlerimizin hakları hiçbir zaman ödenmez.  Bu duygu ve düşüncelerle cefakârca çalışan öğretmenlerimize sağlık, başarı ve mutluluk dileyerek şükranlarımı sunuyor, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, görevleri başındayken şehit olan ve aramızdan ayrılan bütün öğretmenlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.
- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...