Son Haberler

Sakarya Büyükşehir hentbol Bahçelievler’de galibiyet için sahaya çıkıyor

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı, ligin 21. haftasında...

Alemdar: Sakarya’nın yararına atılacak her adımın arkasındayız

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SESOB Başkanı Hasan...

Cumhurbaşkanı Tatar, 15 Temmuz Milli İrade Derneği’nin davetiyle Sakarya’da olacak

SAKARYA- Kıbrıs Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye ziyaretleri kapsamında, 15...

Başkan Altuğ’dan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı

Kategoride Diğer

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 10 Kasım “Atatürk’ü Anma Günü” vesilesiyle bir anma mesajı yayımladı.

Başkan Altuğ mesajında şunları dile getirdi;

“Hayatını Türk Ulusu ve onun bağımsızlığına adamış, ulusal birliğimizin, çağdaşlık ve aydınlanmanın simgesi olmuş; 100. yılını kutladığımız şanlı Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.

Ulu önderimizin ilkeleri doğrultusunda birleşerek, geçmişteki zaferlerin gelecekteki başarılarla taçlandıracağına olan inancımız sonsuzdur. Türk milletinin yüksek karakterinin timsali olan Atamızın bizlere emanet ettiği, ‘Benim en büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu anlamlı yılda, bizlere düşen en büyük sorumluluk bu esere 100 yıldır olduğu gibi sahip çıkarak yeni yüzyıllarda daha ileriye götürmek için var gücümüzle çalışmaktır. Onun temelini attığı bu çağdaş medeniyeti yükseltmek en büyük sorumluluğumuzdur.

Atamızın ve tüm silah arkadaşlarının azmi ile 100 yıldır yanan Cumhuriyet meşalesi geleceğimize ışık tutuyor.

Bu duygu ve düşüncelerle; 100’üncü yılına ulaştığımız Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85’inci yıl dönümünde bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.”

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Sakarya Büyükşehir hentbol Bahçelievler’de galibiyet için sahaya çıkıyor

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı, ligin 21. haftasında Bahçelievler Belediyesi’ne konuk olacak. Mücadele 20 Nisan Cumartesi günü saat...