Son Haberler

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Hedefim Sensin

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın...

Baro Başkanı Yıldız’dan 30 Ağustos kutlama mesajı

Kategoride Diğer

Sakarya Barosu Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, yayımladığı mesaj ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Baro Başkanı Yıldız mesajında, “Emperyalizme karşı verilen mücadelenin sonucunda; bağımsız, laik, demokratik ve eşit yurttaşlık üzerine kurulacak Cumhuriyetimizin habercisi olan 30 Ağustos zaferimiz, sadece bizim için değil, ezilmiş, sömürülmüş tüm dünya halklarının da umudu olmuştur. Çünkü 30 Ağustos’un işaret ettiği büyük zafer, tarihten silinmek istenen bir milletin, içinde bulunduğu tüm zorluk ve imkânsızlıklara rağmen bağımsızlık ve hürriyet aşkıyla kazandığı onurlu bir mücadeledir. 30 Ağustos zaferimizin ardından kurulan Cumhuriyetimiz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin yol göstericiliğinde sonsuza kadar yaşayacaktır.

Bu onurlu mücadelenin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere millet yaşasın diye ölmeyi göze alan tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla artan peyzaj düzenlemelerinde suyun akılcı kullanımına özen gösterilmesi gerektiğini belirterek,...