Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

‘Aslan ile Fare’ oyunu minikler tarafından ilgiyle izlendi

Kategoride Diğer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kültür sanat programları, çocuk tiyatro oyunu ile devam etti.  AKM’de sergilenen ve 2 seanstan oluşan Aslan ile Fare tiyatro oyunu, minikler tarafından heyecanla izlendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinliklerinin konuğu bu kez çocuklar oldu. Aralık ayı programları arasında yer alan ve miniklerin büyük beğenisini kazanan Aslan ile Fare tiyatro oyunu, 11.00 ve 14.00’da olmak üzere 2 ayrı seansta gerçekleştirildi. AKM’de sergilenen oyuna miniklerin ilgisi yoğun olurken, Üç Kafadarlar tiyatro grubunun sergilediği performans da minikler tarafından büyük beğeni topladı. Yazar Tarık Şerbetçioğlu tarafından yazılan oyunda, çocukların işbirliği ve sosyal sorumluluk anlayışını geliştirmesi, kendini doğru ve etkili ifade edebilme yeteneğini kazanabilmesi ve problem çözme yetisini geliştirmesi gibi bir çok eğitici konu ele alınıyor.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...