Son Haberler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası...

Baharda 400 kişi Büyükşehir’in kaplıca tatilinde huzur buldu

Sakarya Büyükşehir YADEM’in en fazla memnuniyet oluşturan hizmetlerden biri...

Sakarya Üniversitesi Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplandı

Yapay Zeka Politikaları Kurulu Toplantısı, Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi....

Ambalaj tasarım ve üretimini yerinde gördüler

Kategoride Diğer

SUBÜ Ferizli MYO Grafik Tasarım Programı öğrencileri, teknik gezi ile Söğütlü 3’üncü OSB’de bulunan ‘Saica Pack Sakarya Ambalaj’ firmasını gezdi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Ferizli Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı öğrencilerine yönelik olarak, Program Başkanı Doç. Dr. Asım Topaklı koordinatörlüğünde yürütülen Ambalaj Tasarımı dersi kapsamında bir teknik gezi düzenlendi. Söğütlü 3’üncü Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ‘Saica Pack Sakarya Ambalaj’ firmasına düzenlenen teknik gezide öğrenciler ambalaj üretim sürecini yakından görme ve deneyimleme fırsatı yakaladı. Gezide öğrencilere firmanın ilgili birim müdürleri ve alan uzmanları tarafından bilgi paylaşımı ve sunum da yapıldı. Program Başkanı Topaklı, sürece katkı ve destek veren firma çalışanları ile öğrencilerin ulaşımını sağlayan otobüs firmasına teşekkür etti.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...