Son Haberler

SAÜ Tıp Fakültesinden TÜSEB Projesi

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Türkan...

SGC’den Osman Çelik’e ziyaret

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu...

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini...

Alemdar, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Kategoride Diğer

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla ziyaretler gerçekleştirerek muhtarlar ve vatandaşlarla istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Uzunköy Mahallesi ziyaretinde Başkan Yusuf Alemdar’a, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve Uzunköy Mahalle Muhtarı Ali Turhan eşlik ederken mahallelere kazandırılacak yatırımlar hakkında istişarelerde bulunulduğu belirtildi.

Alemdar; “Amacımız Serdivan’ın geleceğine değer katmaktır”

Mahalle ziyaretlerinin yatırım ve hizmetlerin yerinde planlanmasında büyük katkı sağladığını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Her yıl olduğu gibi 2022 yılında da Serdivan’ın 24 mahallesinde muhtarlarımızın yanı sıra mahalle sakinlerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Sağolsun soğuk havaya aldırış etmeden hemşehrilerimiz bizlerle buluşup hasbihal ediyorlar. Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin hizmet ihtiyaçlarının tespit ederken, hemşehrilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sağlıyoruz. Amacımız Serdivan’ınn sadece bu gününe değil geleceğine de değer katmaktır.” şeklinde konuştu.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

SAÜ Tıp Fakültesinden TÜSEB Projesi

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Türkan Acar’ın yürütücülüğünü yaptığı proje, TÜSEB-A Grubu Ar-Ge projeleri kapsamında destek...