Son Haberler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı...

Bakan Yumaklı Kuraklığa Dayanıklı Bitki Kullanımı İçin Çağrı Yaptı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yaz aylarının yaklaşmasıyla...

Yusuf Alemdar başkanlığında ilk meclis toplandı

SAKARYA- Yeni dönemin ilk meclisi olan Büyükşehir Belediyesi Nisan...

Akyazı’nın Meydanı çok güzel olacak

Kategoride Diğer

SAKARYA / Akyazı- Akyazı’ya kazandıracakları yeraltı otoparkı ve meydan çalışması hakkında açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Otopark sorununu da ortadan kaldıracağımız çalışma ile ilçemizin kalbini güzelleştireceğiz. Akyazı’nın Meydanı çok güzel olacak” dedi.

Akyazı için projeler üretmeye ve ilçeye değer katmaya devam ettiklerini ifade eden Akyazı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, “ 5 yıl önce vatandaşlarımıza ne söz verdiysek yerine getirdik, hatta çok daha fazlasını yaptık. Şimdi yeni dönemimizde ilçemize kazandıracağımız projelerimizle Akyazı’yı güzelleştirmeye ve değer katmaya devam edeceğiz. Yine verdiğimiz sözlerden çok daha fazlasını yaparak Akyazı’yı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapacağız” dedi.

Akyazı’nın merkezindeki otopark ve trafik sorununun giderek büyüdüğünü ifade eden Başkan Soykan, “ Bu sorunu ortadan kaldırmak için projeler ürettik ve hayata geçireceğiz. Bu projelerimizden bir tanesi de ilçemizin merkezinde bulunan nostalji park alanın revizyonu.  8 bin 100 metrekarelik bu alanı, 250 araçlık yer altı otoparkı olacak şekilde yeniden düzenleyeceğiz ve ilçemize çok güzel bir meydan kazandıracağız. Yeşil alanları, dinlenme alanları ve vatandaşlarımızın bir arada oturup sohbet edebilecekleri alanların olacağı meydan projemiz Akyazı’mıza hayırlı olsun” dedi.

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Fahiş Fiyattan Bilet Satan İşletmeciler Tek Tek İncelendi

ANKARA- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı öncesi bakanlık olarak aldıkları sıkı tedbirler sayesinde birçok vatandaşa fahiş...