Son Haberler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet...

Yusuf Alemdar: 15 Temmuz milletimizin kahramanlık destanı yazdığı gündür

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan...

SATSO Başkanı Altuğ’dan SGC’ye ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret...

Akdardağan: Esnafımızın Beklentilerini İlettik

Kategoride Diğer

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan’ı ziyaret etti.

İl Başkanı Yunus Tever ve yönetiminin ziyaretinde esnafın sorunları ve talepleri üzerine fikir alışverişi yapıldı. Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever ve yönetimine ziyareti için teşekkür eden Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Sorunlarımıza içtenlikle yaklaşan, esnafımızın istek ve beklentileriyle her zaman olduğu gibi yakından ilgilenen İl Başkanı Yunus Tever ve değerli yönetim kurulu üyelerine, esnafım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.” Dedi. 

Akdardağan, “Sakarya’nın en büyük esnaf ailelerinden olan bakkallarımız başta olmak üzere esnafımızın çözüm bekleyen sorunları ve talepleri bellidir. Odamıza yapılan bu anlamlı ziyarette iktidar partisinin değerli mensuplarına esnafımızın beklentilerini ve çözüm bekleyen sorunlarını iletme imkanı bulduk. Esnafımızın istekleri ve sorunlarının çözümünün takipçisi olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

AK Parti İl Başkanı Tever, Başkan Akdardağan ve yönetimine yeni dönemlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak misafirperverliği için teşekkür etti. Tever, esnaf ve sanatkarların sorunlarıyla ilgilenmeye, taleplerini karşılamaya ve desteklemeye devam edeceklerini söyledi. 

- REKLAM -spot_img
Son Eklenenler

Şaban Telli: Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehit olmaya hazırız

Makina, kalıp ve yedek parça imalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyet gösteren Telli Makina Şirket Müdürü Şaban Telli 15 Temmuz Şehitleri...